Hypotéka se dá vyřídit snadno a rychle

Hypotéka se dá vyřídit snadno a rychle

Celý svět se neuvěřitelně zrychlil. Dalo by se říct, že v tom dnešním rozhodně platí pořekadlo: „Není čas ztrácet čas.“ Lidé chtějí všechno hned. Moderní technologie nezadržitelným krokem stoupají vzhůru, pořád dál a dál. Nakupujeme přes internet, to se nám v minulém tisíciletí snad ani nesnilo. Zaplatíme fakturu během pár kliknutí, takže se není co divit, že i systém bankovnictví udělal velké pokroky a to zejména v oblasti půjček a úvěrů, které jsou dostupnější a rychlejší. Na úvěr už nemusíte čekat celé měsíce, všechno se dá vyřídit dokonce během jediného dne a to z pohodlí domova. Nereálné představy se staly Read more »

Vsaďte na nebankovní hypotéku

Vsaďte na nebankovní hypotéku

Je už mezi námi celá řada těch, kdo už měli někdy v životě finanční potíže a byli v nouzi nejvyšší odmítnuti jak osobami sobě blízkými, tak i bankami. Jsou už mezi námi celé zástupy těch, kdo nedokázali přesvědčit bankéře o svých dostatečných příjmech, vůli a schopnosti půjčené peníze včas i s úroky zase vrátit a tudíž byly jejich žádosti po zdánlivě nekonečné byrokracii a dokládání toho či onoho definitivně zamítnuty. A přesto u nás není ani zdaleka tolik lidí, kteří by se nalézali na dně, od kterého by se bez půjčky nebyli nikdy schopni odrazit. Jak je to možné? Že Read more »

Řešení pro každého

Řešení pro každého

Hledáte věřitele, který by Vám rád půjčil peníze? Tak to si můžete být jistí tím, že v dnešní době máte poměrně velké množství možností, ze kterých si můžete vybírat, a je jenom na Vás, pro co se rozhodnete, o tom nepochybujte. Vždy je ale dobré si uvědomit to, že nic není jen tak, a že je nutné se zaměřit na určité věci. Banky jsou sice velice oblíbené a mohou toho hodně nabídnout, problém je ale takový, že každého žadatele pečlivě kontrolují, což mnohým nemusí být příjemné. Pokud se tedy nechcete na banky z nějakého jiného důvodu obracet, tak si buďte Read more »

Zákon o EET někteří provozovatelé porušují

Zákon o EET někteří provozovatelé porušují

Zavedení povinné elektronické evidence tržeb (EET) vneslo do obchodní sféry celou řadu zmatků, nedorozumění, problémů, a dalo se očekávat, že určitý počet subjektů bude tuto povinnost buď obcházet, anebo zanedbávat. Ovšem plakat nad rozlitým mlékem nemá smysl, lidé si současnou podobu vládnoucí garnitury sami zvolili ve svobodných volbách a propůjčili jí svou důvěru, aby za ně prováděla určitá rozhodnutí. Zda jsou smysluplná, a nenahrávají pouze jedné straně mince, by měl posoudit každý sám za sebe. Kontrolní orgány provedly několik šetření, v nichž bylo zjištěno, že zhruba 20 procent asijských obchodů, převážně „večerek“, a 13 procent obchodů českých vlastníků zákazníkům nevydává požadované Read more »

Kryptoměna – nechá se koupit i těžit

Kryptoměna – nechá se koupit i těžit

Měnou budoucnosti se stává kryptoměna. Digitální forma peněz s vyšší bezpečností plateb. Tak jako s tradičními penězi, tak i s digitálními můžete platit za produkty a služby a také je investovat. Umožňují také obchodování na burze. Lze je změnit i na peníze v jakékoliv světové měně. K tomu slouží speciální směnárny. Jako první kryptoměna byl Bitcoin. Kryptoměna je charakteristická také tím, že nespadá pod žádnou banku ani vládu. Jedná se o decentralizovanou měnu. Ke kryptoměně můžete přijít nejen nákupem, ale také těžbou. Těžba probíhá pomocí výkonného PC a speciálního těžebního HW s dalším příslušenstvím Takovému těžebnímu stroji se říká miner. Read more »

Ochrana pro obě strany

Ochrana pro obě strany

U nebankovních poskytovatelů různých půjček a hypoték se běžně můžete setkat s pojmem hypotéka bez registrů. Každý si pod tím jistě představí to, že se prostě do registrů dlužníků vůbec nenahlíží. To by byl tak trochu omyl. Nejedná se o to, že by věřitele vůbec nezajímalo, jestli nemá jeho potencionální klient nějaký „hříšek“ z minulosti. Spíše jde o to, že se některé drobné záznamy mohou tolerovat. Kromě toho se jedná pouze o úvěry, které jsou určené pro potřeby podnikatelů, kteří je použijí do své firmy. Poskytovatel https://www.fahd.cz/hypoteka-bez-registru/se souhlasem svého klienta tedy může nahlédnout do registrů dlužníků.Záznam za opožděné platby ale Read more »

Odstoupení od smlouvy uzavřené v domácnosti je naštěstí snadné

Odstoupení od smlouvy uzavřené v domácnosti je naštěstí snadné

Podomní prodej nebyl dosud zakázán ve všech obcích a městech a toho využívá řada podnikavých lidí. Hodí se jim totiž onen moment překvapení, kdy na potenciálního zákazníka vychrlí řadu informací, přitom ty zásadní mohou záměrně zamlčet. Někteří obchodníci lákající zejména bezbranné seniory simulují kontrolu elektroměru za účelem ověření výše měsíčních záloh. Provádí to však s jasným záměrem, získat poslední platné vyúčtování, opsat z něj údaje do kupní smlouvy a uzavřít smlouvu novou, za kterou pochopitelně získávají provizi. Takové případy se stávají, není jich málo, a na to také naštěstí zareagovala legislativní opatření. Od smlouvy je tudíž možné bezplatně odstoupit, a to dokonce Read more »