Pravidelná péče o pleť, kterou si zamilujete

Pravidelná péče o pleť, kterou si zamilujete

Rána by se pro každou ženu měla stát rituálem v boji za krásnou pleť. Jsou dny, kdy bychom si nejraději vyčistily zuby, prohrábly vlasy hřebenem a vyrazily ven. Čím je však žena starší měla by své pleti věnovat větší pozornost.   Vše začíná u správného čištění První kroky by měly vést vždy do koupelny, kdy pod tekoucí vodou zbavíme pleť nánosů mastnoty a zbytků nočního krému. Pleť osvěžíme tonikem nebo micelární vodou.   Kvalitní pleťové sérum Na dobře vyčištěnou pleť patří pleťové sérum, které jí dodá dostatek výživných látek. Je to taková malá koncentrovaná dávka nejrůznějších vitamínů a minerálů, které vaší Read more »

Móda do práce – hlavně pohodlně

Móda do práce – hlavně pohodlně

Pokud nemusíte v práci dodržovat předepsaný oděv, jako je třeba uniforma, pak se určitě snažíte vypadat v práci co nejlépe a předvést se před ostatními. Důležité je ale cítit se především pohodlně. Jak tyto dvě věci skloubit a co nosit do práce, abyste byla in, a zároveň se cítila pohodlně? Móda do zaměstnání neztělesňuje nekonečné varianty nudných kostýmků a košilí. Dnes ženy hodí do práce oblečené dle vlastního přání a vlastních preferencí. Formální móda do práce už také není jen o kostýmku, ale můžete zvolit třeba kalhoty a halenku, nebo svetr. Nerezignujte ale na eleganci, ta je důležitá. Tmavé kalhoty se ostatně Read more »

Svatební móda pro rok 2018

Svatební móda pro rok 2018

Základním pravidlem je, abyste se v šatech cítila pohodlně a sebejistě. Nemá smysl oblékat si šaty, které se vám sice na pohled líbí, ale necítíte se v nich dobře. Strávíte v nich důležité a krásné chvíle, není tedy třeba si to kazit nepříjemnými pocity. Nejdůležitější je samozřejmě střih. Vybírejte vždy dle tělesných proporcí vaší postavy. Opět nemá smysl oblékat si sice trendy, ale přesto nevhodné šaty, které vám nesluší. Na výběr šatů s sebou vezměte třeba kamarádku. A doporučuji třeba i mírně kritickou kamarádku. Ta vám totiž objektivně řekne, zda vám šaty sluší či nikoliv. Letošním trendem ve svatební módě jsou opět transparentní (průsvitné) Read more »