Zabraňte množení nečistot přírodní dezinfekcí

Fantastické je, když se člověk dokáže vyhnout chemikáliím, které jsou mnohdy uměle vytvořené a do přírodních procesů zanesené zcela nepřirozeně. A hlavně proti všem pravidlům ekosystémů. Minerál, který nazýváme zeolit, je jedním z nejpřirozenějších cest k očistě, např. písku ve filtračních zařízeních zahradních bazénů.

halda pytlů

Využívejte zeolit i Vy

Minerál, který má úžasnou strukturu a který se vytvářel spoustu tisíciletí, dokáže i Vám pomoci, a to v naprosté symbióze s přírodními zákonitostmi. Vy mu jen pomůžete dostat se tam, kam je ho zapotřebí. A že senzačních vlastností zeolitu může využívat snad každý člověk, to je nesporné. Najdete se i Vy?

zrcadlení ve vodě

· Jak bylo výše řečeno, i Vaše filtrační zařízení k bazénu se bez něj neobejde. Odstraňuje nevítané ionty z Vaší bazénové vody. Ale i pevné nečistoty. Propláchnutím se jich zbavíte jednou provždy.

· Jste vášnivý akvarista? Potom je zeolit i Vaším velkým pomocníkem. Dokonce je výborný i pro Vaše jezírka a rybníčky.

· Ani zdroje pitné vody se neobejdou bez jedinečných vlastností zeolitu.

· Jste-li chovatelem koní, či domácího turu, zeolit je právě to, co Vaše stáje potřebují. Skoncujete s nadměrným výskytem much, zvýšíte savost podestýlek. A s tím samozřejmě souvisí i snížení nákladů za léčbu zvířat, protože zeolit zabrání množení choroboplodných zárodků.

Tímto způsobem by se dalo pokračovat dál a dál. V každém případě je zeolit tím nejpřirozenějším prostředkem k očištění přírodní cestou!

pláž u moře

Předejdete nepříjemným infekcím
Člověk by si měl uvědomit, že je také součástí přírody a že svými zásahy nesmí porušit přírodní zákonitosti. Jinak by se mu nedařilo dobře. Člověk je tak trochu už zchoulostivělý civilizačními chorobami, takže mu některé bakterie mohou hodně škodit. Se zeolitem půjde rozhodně tou správnou cestou. Nejenže jeho používáním neporuší přírodní zákonitosti, ale také se vyhne zbytečným infekcím, např. z vykoupání se ve svém vlastním zahradním bazénu!