Pohrajte si s betonovými prvky v interiéru – Je libo misku, světlo nebo sošku z betonu?


Zbožňujete doplňky, máte rádi netradiční věci, materiály a hrajete si rádi s detaily? Každý by měl vědět, že jsou to právě doplňky, které domov obohacují.

Pohrajte si s betonovými prvky v interiéru – Je libo misku, světlo nebo sošku z betonu?

Že patří beton tak leda někam na stavbu? No tohle už ale dávno neplatí. Naopak beton je tvárný a úžasný materiál, se kterým se dobře pracuje a navíc se dá dobře opracovávat. A co z toho plyne? Že betonové doplňky a prvky si můžete nejen pořídit domů, ale klidně si je můžete zkusit i vyrobit. Kam se beton vlastně hodí a které místnosti jsou pro něj jako dělené? Odpověď vás možná překvapí.

beton v interiéru

Otevřete svůj domov betonovým doplňkům

Každý beton zná a ví, co je zač. Jako stavební materiál se využívá již dlouho, takže netřeba se s ním seznamovat blíže nebo popisovat, jak přesně vypadá. Ovšem beton jako materiál, který nám může zdobit domov, už zase tolik z vás znát nemusí. Na zahradě se ale betonové květináče využívají také dlouho, ze zahrady se ale beton přenesl i do interiérů. Betonová lampa, betonové světlo, betonová váza, betonové sošky, hodiny a mnoho dalšího.

Beton a betonové doplňky jsou stále populárnější a to proto, že přesně tento styl v interiérech právě frčí. Chcete být stylový a něčím si udělat radost nebo doladit domácnost? Pokud máte rádi netradiční věci, výrazné prvky a zbytek domácnosti máte v jemném a minimalistickém stylu, určitě betonové výrobky oceníte. Jen pozor na to, jak je budete kombinovat.

moderní interiér

Kam se hodí a kam ne?

Určitě se dejte pozor na to, kam se vám budou betonové výrobky hodit. V zásadě je můžete dát do každé místnosti, protože na výběr je řada nejrůznějších věcí, takže se vám mohou hodit hodiny do kuchyně, světla do obývacího pokoje, váza klidně na noční stoleček. Jde jen o tom, jak máte vybavený interiér. Beton totiž sluší spíše hodně jednoduchým a tedy i minimalistických moderním interiérům. Skvěle se kombinuje s jemnými nebo neutrálními barvami, no a nemusíme dodávat, že vedle bílé, černé nebo šedé mu to prostě sluší nejvíce.

Nenechte se ale zmást, beton může mít nejrůznější podoby, záleží na tom, jak je opracovaný a dále upravený. Takže svůj pravý kousek si může najít určitě každý.