Co je bohatství?

Když se řekne bohatství, tak si většina z nás představí peníze, ale skutečně znamená bohatství jen peníze?

Být bohatý může pro každého znamenat něco jiného.

Rodiče.

Narození dítěte je ten největší dar, který vám život může přinést. Dítě vám převrátí svět vzhůru nohami, ale nikdy se o nic nebudete více bát než o vlastní dítě. Mít dítě je to největší obohacení vašeho života, i když dítě vás bude mnoho financí stát, žádné peníze nemohou vyrovnat pocit, být rodič. Děti vám rozsvítí váš život a budou vaším největším pokladem.

štěstí

Zkušenosti.

Můžete být také bohatý na zkušenosti. Zkušenosti nejsou vždy jen ty příjemné, je mnoho těch špatných, ale každá zkušenost nás posouvá výš. S každou zkušeností něco ztrácíte, ale také získáváte. Být bohatý na zkušenosti, to víte, jaké to je udělat v životě chybu a poučit se z ní. Každá zkušenost je dobrá zkušenost.

Zážitky.

Být bohatý na zážitky, to znamená plnit si své sny a např. cestovat. Nemusíte cestovat po světě, mnoho zážitků se dá prožít i v České republice, která nabízí zážitky na horách, řekách, zámcích, hradech, ale i ve městech. Stačí jen hledat a najdete spoustu zajímavých míst a posbíráte hromadu zážitků.

Peníze.

Pokud přepočítáváte bohatství na peníze, to jste vlastně chudí. Peníze jsou důležité, ale nejsou to nejdůležitější. Peníze si můžete půjčit třeba tady: americká hypotéka bez registru https://nebankovnihypoteka.cz/americka-nebankovni-hypoteka/, ale bohatí nebudete.

štěstí

Být bohatý, to neznamená, že máme na účtu milión, znamená to, že žijeme šťastný život. Že se cítíme svobodní a plníme si své sny. Že máme milující rodinu, partnera, děti a kamarády, se kterými trávíme volný čas. Že máme práci, která nás baví a že máme koníčky a záliby. A pokud je pro vás bohatství jenom o penězích? Tak to podnikejte nebo investujte na burze. Možná budete bohatí, ale budete i šťastní? Kdo ví.