Znáte Selvintech?

Lidé nemohou žít věčně v džungli šedivých hranatých paneláků a trávit život jenom nudným putováním od jedné povinnosti ke druhé. Občas také potřebují potkávat něco krásného, něco, co jim udělá dobře na duchu, co jim pozvedne náladu a dostane je do daleko spokojenějšího stavu, než v jakém by se jinak ocitli.

Je prostě potřeba kolem sebe vídat i hezké věci. A je vlastně vcelku jedno, jde-li o něco, co má užitnou i estetickou funkci, nebo o něco, co se jenom líbí a jinak už nic. Protože i naprosté zbytečnosti mají svůj smysl, když aspoň udělají někomu radost, když někomu dopřejí potěšení.

ozdobené větvičky

Jsou krásy, které nás obklopují tak jaksi samozřejmě, nezávisle na naší vůli. Je tu příroda, která nás těmito obdařuje, můžeme je nalézt třeba i coby něco nadpozemského na obloze.

A nejednou si je my lidé také sami vyrábíme, abychom je měli.

Pro ty, kdo mají hlouběji do kapsy, jsou tu dejme tomu ozdobné a dekorativní předměty vyráběné továrnami ve velkých sériích. I ty jsou krásné a mají-li nějakou nevýhodu, pak leda tu, že je může mít každý, že ti, kdo si je kupují, nezískávají nic originálního.

vánoční ozdoby

A co ti, kdo chtějí mít ve vlastnictví skutečné unikáty? Ti, kdo chtějí, aby je obklopovalo něco esteticky hodnotného, čím se nikdo jiný pochlubit nemůže? Pro takové lidi je tu Selvintech, firma obchodující právě s takovými ručně zhotovovanými a tedy jednoznačně unikátními předměty, určenými k potěšení lidí.

Tato firma zaměstnává domácí pracovníky se zlatými českými ručičkami, kteří pro ni tuto krásu vytvářejí, a pak s podobnými výtvory obchoduje, a to nejenom na našem, ale i na eurounijním trhu.

A ten, kdo chce mít skutečně krásu a unikát v jednom, si právě tady přijde na své. Tady totiž sežene jenom pravou a nefalšovanou rukodělnou dokonalost, jež je lidmi ceněna stále více. A současně dá ten, kdo si tu něco koupí, možnost přivýdělku těm nejšikovnějším z našinců. Jejichž um by bez toho ležel ladem.