Zbavte se kil

Zdravé tělo není samozřejmost
Všichni asi ví, že nadváha a obezita nejsou zdravé. Přesto se značná část světové, a i naší populace, s tímto problémem potýká. A to už od dětského věku. Oba tyto problémy bývají způsobeny zejména nevhodnou stravou a nedostatkem pohybu. Kalorický deficit a zvýšený výdej energie je klíčem ke zdravé postavě. Kdo by nechtěl mít štíhlou postavu, za kterou se nemusí stydět?

cvičící žena

Chcete také zhubnout a bez obav chodit v létě na koupaliště? Chcete se líbit sobě i svému partnerovi či partnerce? Chcete mít větší výběr oblečení? Chcete se zkrátka cítit dobře? Jednou provždy dejte sbohem výmluvám a vrhněte se do zdravé stravy a do cvičení https://www.bmikalkulacka.cz/cviceni. Žádná zkratka ani zázrak k novou tělu bohužel neexistuje, a každý musí projít cestou pohybu a zdravého jídla.

Zásady zdravé stravy najdete všude, a asi každý intuitivně tuší, že uzeniny, sladkosti, smažená jídla a sezení na gauči asi tou nejlepší cestou nebude. Vyměňte cukr, tuky a sezení doma za zeleninu, vařené maso a začněte s pohybem. Nevíte si rady s jídelníčkem? Nechte si ho napsat výživovým poradcem nebo fitness trenérem. A jestli si nevíte rady ani se cvičením, najměte si trenéra, nebo se poraďte v posilovně. Nikdo se vám smát nebude, jste tam přece proto, abyste se sebou něco udělali.

Nikdy se nenechte odradit, a začněte cvičit, protože jen tak se zbavíte přebytečných kilogramů. Také tím dáte sbohem onemocněním, která jsou typická pro lidi s nadváhou a obezitou. Štíhlé tělo = zdravé tělo, a proto stojí za něj začít bojovat. Pro ty, kteří nechtějí chodit cvičit mezi lidi, existuje celá řada možností jak cvičit doma. Na internetu najdete kurzy na doma, kde se naučíte přes počítač základy pohybu, který vám doteď tolik chyběl.

cvičící muž

Proč to nevzdat?
– Budete hezčí
– Budete se cítit lépe
– Nebudete terčem kritiky a vtipů
– Budete sebevědomější
– Budete zdravější
– Oblečení na sebe najdete v každým obchodě
– Ušetříte za potraviny