Pořídit si roztomilý obchůdek

V současné době většina lidí nakupuje přes internet. Je to rozhodně velmi pohodlný způsob. Na druhou stranu mnoho lidí dodnes preferuje nákup v kamenném obchodě. Vždyť není nad to, si zboží osahat, očichat, prohlédnout na vlastní oči. Pokud plánujete otevření vlastního obchodu, možná zvažujete, zda bude vhodnější otevřít kamenný obchůdek, nebo se zaměřit na e-shop. Rozhodně nijak neprohloupíte, pokud zvolíte kombinaci obou.

 rodina na nákupu

Atraktivní nabídka a velká poptávka je základ

Nabídka Vašeho zboží musí být především atraktivní, stejně tak by měl být atraktivní také Váš obchůdek, aby se k Vám klienti rádi vraceli. Je určitě vhodné vsadit buď na úspěšné oblíbené značky, nebo naopak na úplnou originalitu a věřit tomu, že zákazník ocení především něco nového. V případě kamenného obchůdku je důležité najít si atraktivní adresu. Samozřejmě pronájem prostor v obchodním centru je příliš vysoký a alespoň pro začátek si to pravděpodobně nebudete moci dovolit. Zkuste ovšem třeba centrum města. Bohužel kvůli vzniku obchodních center, centra měst přestala být centry. Stále tam ovšem prochází řada lidí, z nichž mnozí tento jev vnímají jako velmi nežádoucí a rádi by uvítali, kdyby se zde vrátily obchodní aktivity a byli by ochotni je podpořit. Ceny pronájmů v těchto lokalitách budou dostupné a Vy můžete otevřít svůj vytoužený obchod.
staré váhy

Nepodceňujte prezentaci. Určitě stojí za to využít sociální sítě, internet, blog, zkrátka veškeré moderní nástroje. Nebraňte se ani akcím a slevám. Úspěšnost prodeje můžete podpořit také prostřednictvím různých soutěží a kampaní.
stará pokladna

Doby se mění, to, co se jevilo jako neprodejné dříve, se dnes může jevit jako významní obchodní potenciál. Co v současné době lidé rádi nakupují?


  • Kvalitní zboží ruční výroby, které v hypermarketu nenajdete

  • Zdravá výživa

  • Ruční produkty

  • Kvalitní kreativní dětské hračky