Navštivte půjčovnu plesových šatů v Praze

Obrátit se na půjčovnu je snad ta nejlepší možnost, která existuje jako nejrychlejší varianta. Šaty si můžete vyzkoušet, případně se někde malinko mohou poupravit, ale v podstatě máte na výběr z několika možných typů. Nakonec když se člověk nad tím zamyslí, tak kolikrát v životě si je bude moci užít, pokud zrovna společenské večírky a setkání nejsou jeho pravým šálkem kávy. Vypůjčením padnoucích šatů odpadne velká starost a dokonce vám pak nebudou zabírat místo v šatníku.
plesové šaty na figurínách.jpg
Víte, jaký střih vám bude slušet podle vaší postavy?
Jablko – problematická postava ohledně bříška, tudíž je dobré se zaměřit na šaty, které od něj odvedou pozornost. Určitě nezkazíte nic výstřihem pěkně tvarovaným do písmene V, ten totiž opticky hodně zeštíhluje. Volbou tmavší barvy šatů se nic nezkazí, především ve vrchní části.
Hruška – je třeba zvýraznit štíhlý pas, který vynikne větším, hlubším výstřihem a tím se odhalí krk a prodlouží ramena. Šaty by měly být spíš do áčka, kdy spodek by byl úplně top, kdyby splýval a samozřejmě díky tvaru postavy byl méně výrazný.
tanec na louce.jpg
Trojúhelník – kaskádovitý výstřih ideálně prodlouží krk i horní část těla. Rozparky zase pomohou odhalit štíhlé nohy a tím odvedou pozornost.
Přesýpací hodiny – super postava a zde je volba prakticky na vkusu a střihu, co nejlépe bude sedět. Střihově si lze vzít na sebe cokoliv a určitě budou sedět takové šaty, kde se zvýrazní útlý pas.
Obdélník – ani taková chlapecká postava nezůstane stát v koutě, naopak plesové šaty Praha dělají hotové zázraky. Upnutý vršek, výrazný pas a volnější spodní část, která začíná lehce nad pasem, dokážou ženu proměnit v hotovou krásku večera. V některých případech jsou vhodné i volánky nebo další prvky, které pak jen podpoří tu pravou ženskost.
princezna na zámku.jpg
Půjčovna je nejen skvělá volba, že si můžete vybrat z modelů padnoucích přesně na postavu, ale zároveň si lze společenský oblek vyzkoušet a zjistit, zdali bude pro vás příjemné v něm setrvat až do ranních hodin. Nepohodlné oblečení dokáže znepříjemnit pak celou společenskou událost.