Jeden praktický kabel pro všechny přístroje

Každý, kdo vlastní více mobilních telefonů moc dobře ví, jak je to nepříjemné, když některé z těchto zařízení potřebuje rychle zapojit do elektřiny kvůli nabíjení a nedaří se mu najít ten správný kabel. Bohužel je to tak, že různá zařízení mají různé USB koncovky, takže najít tu pravou může být někdy potíž. Stačí, když máte jeden telefon vlastní a druhý pracovní anebo pokud každý člen vaší domácnosti vlastní svůj telefon, což není žádnou zvláštností, a rázem můžete mít v USB koncovkách kabelů pěkný nepořádek. A jak už to tak bývá, tak právě ta, kterou zrovna nejvíce potřebujete, bývá někde ztracená. Anebo si představte situaci, kdy jedete na dovolenou. Balení velkých objemných zavazadel nikoho nebaví. Všichni se raději vydáváme na cesty jen s tím nejnutnějším, bez čeho se neobejdeme a máme zájem na tom, aby kufry, jež budeme přepravovat letadlem, byly co nejlehčí. Takže zabrat kus místa v zavazadlech klubkem propletených USB kabelů není příliš příjemná představa.
Apple iphone
Jenže co naplat, když se bez svého telefonu nedokážeme obejít, a náš mobilní telefon se nedokáže obejít bez pravidelného nabíjení? Nezoufejte! Na trhu už dnes seženete jedno velice chytré univerzální řešení, které všechny tyto potíže a nepříjemnosti rázem smete ze stolu. Jedná se o univerzální kabel micro usb.
kabel ilustrace

Tento typ kabelu je chytře vymyšlen tak, že jej hravě připojíte k jakémukoli mobilnímu telefonu, který zrovna potřebujete nabíjet, nehledě na typ jeho koncovky. Takže díky němu můžete dát už jednou provždy sbohem nevzhledným a nepraktickým propletencům různých USB kabelů, ať již doma, tak na cestách. Princip tohoto univerzálního kabelu je ten, že funguje na magnetickém propojení s různými druhy malých USB koncovek. Vybírat tak můžete ze tří základních typů koncovek, ke kterým pak snadno připojíte univerzální kabel. Tento jeden jediný kabel tak hravě zajistí nabíjení jakéhokoli vašeho přístroje.