Správné potraviny nám pomáhají býti krásnějšími

Je léto, doba, kdy jsou okamžiky nejkrásnější. Momentálně prožíváme nejoblíbenější období. Každá žena/ dívka zažila aspoň jednou za svůj život letní lásku.
V létě chce být každá žena krásná. Není příjemné nosit v tropicky horkém počasí make-up a složitě se líčit, protože hrozí rozmazání. Jde udělat něco proto, abychom my, ženy, byly přirozeně krásnější? Zdá se to nemožné, ale ve skutečnosti je to velice prosté.
jarní sluníčko.jpg
Je na nás pohlíženo jako na celek- tedy na obličej, postavu, oblečení a tak dále. Ale muži vidí i sebevědomí dané ženy- sebevědomí nás dělá přitažlivějšími. Je na nás pohlíženo tak, jak se vidíme.
Budete se divit, ale cesta k tomu, býti přirozeně krásnější je doopravdy jednoduchá. Stačí jíst chytré potraviny , které pomáhají našim tělům. Že jsou chytré potraviny pouze na hubnutí? To není pravda. Chytré potraviny jsou dobré i pro naší pleť, vlasy, nehty a imunitu.
I když se to nemusí na první pohled zdát, stravování hraje velice významnou roli v našem vzhledu. Čím je zdravější naše tělo, tím je zdravější naše mysl. Díky zdravé potravě můžeme mít bezchybnou nejen postavu.
Ženu dělá nejkrásnější i zdravé sebevědomí- když žena zná své přednosti a nedostatky. Sebevědomí nesmí být přehnané, protože všeho moc škodí a nikdo nemá rád namyšlené lidi.
zeleninové šťávy a zelenina.jpg
Největší důraz a pozornost by měla být kladena na pestrost a vyváženost naši stravy a také dodržování pitného režimu.
Pitný režim je důležitý především v parných letních dnech. Ideální je pití obyčejné vody (nenadarmo se říká, že je voda blahodárná), protože nemá žádné přidané konzervanty, ani cukry. Dokonce se říká, že sklenička vody před snídaní napomáhá hubnutí- což je z vlastních zkušeností pravda.
Závěrem napíšu jen to, že je každá žena krásná, a to nehledě na její postavu. Každému se líbí něco jiného a je zbytečné se trápit nad svým vzhledem.