Kancelář, virtuální kancelář společnosti

K čemu je vlastně kancelář? Tedy, pokud nefungujete v oboru, který je na kancelářských prostorách zcela závislý. Může jít o účetnictví, tvoření, navrhování. Těch oborů by se našla celá řada. Ale stejně tak dlouhá řada oborů je taková, kdy nějaké sezení ve speciální místnosti vůbec nepotřebujete. Psát texty, skládat hudbu, posuzovat projekty atd. Kancelář, zvláště pokud pracujete sám, nepotřebujete.

Nevěšte hlavu, řešením je virtuální kancelář

A co když má adresa kanceláře zároveň suplovat adresu sídla vaší společnosti? To je opodstatněný důvod mít ony čtyři stěny. Ale je opravdu nutné mít ty stěny. Není možnost nějak mít kancelář jen tak na oko? Virtuální kancelář? Jde to, samozřejmě. A dokonce i v Ostravě.

Virtuální kancelář v Ostravě Kancelar29.cz si můžete pronajmout, jako jakoukoliv jinou kancelář. Jen místo plochy o pár metrech čtverečních získáte tabulku vedle vchodu do budovy, jejíž adresa bude s vaší adresou kanceláře totožná. Adresu kanceláře můžete samozřejmě využít i jako adresu sídla vaší společnosti s ručením omezeným, nebo jako adresu provozovny, pokud podnikáte jako osoba samostatně výdělečně činná. To je základní výhoda virtuální kanceláře. Kdo si zakládal společnost, asi ví, že to rozhodně není málo. Další výhodou pronajmutí virtuální kanceláře je přístup k různým službám, které máte v ceně. Jde především o služby týkající se pošty. Veškerá korespondence, která na adresu vaší virtuální kanceláře dorazí je notifikována. Je zaregistrován datum doručení i hodina a také, jestli došla běžnou poštou, nebo jinou doručovatelskou společností. Poštu si můžete vyzvednout kdykoliv. O jejím přijetí, jste informován neprodleně e-mailem.

Významné výhdy z pronájmu

Pokud očekáváte nějaké důležité zprávy, můžete si nastavit službu skenování zásilek. Přijaté listovní zásilky budou pak diskrétně skenovány a v souborech ve formátu PDF zaslány na vaši e-mailovou adresu. Další výhodou je deset hodin, ročně, po které můžete v objektu adresy své virtuální kanceláře, využívat skutečnou kancelář, případně zasedací místnost. Usnadní vám to mnohá jednání s obchodními partnery či úřady. Celkově se jeví služby virtuální kanceláře jako velice výhodné.