Dárky pro milovaného za pět minut dvanáct

Někdy nepomůže ani poznámka v diáři, nebo upomínka v mobilu. Někdy je toho jednoduše moc a mi narozeniny, svátek či jiné výročí z hlavy prostě vypustíme, i když se jedná o tu nejbližší osobu. I v takovéto situaci ale není třeba věšet hlavu. Skvělé dárky se dají vyrobit i na poslední chvíli.
šeptání do ucha.jpg
Zabrouzdejte na internetu
Není třeba procházet dlouze e-shopy. Pokud máte opravdu málo času, vaší nadějí jsou internetové obchody s možností osobního odběru nebo opravdu rychlou dobou dodání, to ale nemusíte riskovat. Nemáte-li zdání, co koupit, zaměřte se na internetové poukazy. Existují stránky, které sdružují dárky tohoto typu a vybrat si můžete opravdu snadno a rychle. Mužům se často líbí například projížďky ve sportovních autech, nebo také dobrá večeře v dražší restauraci. A pro ty, co stále váhají, je zde jistota – lístky do kina.
Uvařte nebo upečte
Dobrá večeře zažene všechny vrásky, zvláště jde-li o pořádný steak. I s nákupem vám příprava zabere kolem hodiny, což je čas, který si jistě najdete. Svůj výtvor můžete doplnit o snadný sýrový předkrm a je vyhráno.
Pro šikovnější jsou tu různé rychlé varianty nepečených dortů. Vystačíte si často pouze s piškoty, efekt je ovšem zaručen.
vařečky a salát.jpg
Kombinace všeho
Vzpomněli jste si opravdu na poslední chvíli a na předchozí varianty již není čas? V tom případě je nutná improvizace. Pozvěte svého partnera do oblíbené restaurace (ideálně si vyhraďte více možností pro případ, že zde bude plno). Poté můžete zamířit právě do zmiňovaného kina, nebo domů k filmu, který mu můžete zpříjemnit lechtivou masáží. Takového efektu často nedosáhnete ani po týdnech vymýšlení toho nejlepšího dárku. Nejdůležitější je neházet hned flintu do žita a naučit se rychle jednat. Koneckonců – i když po skvělé večeři, filmu i masáži přiznáte barvu, totiž že jste na tento významný den opravdu zapomněli, ale snažili se to ještě zachránit, nikdo vám jistě hlavu trhat nebude.